sepetli_vinc_yilmazlarYenilenen araç parkurumuzla Yılmazlar Vinç olarak İstanbul Gaziosmanpaşa da vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Araç parkurumuzda yer alan kiralık sepetli mobil vinçlerle birçok işletmenin işine yardımcı olabilmekteyiz. Farklı amaçlarla kiralanan mobil vinçlerimiz günlük haftalık veya saatlik olarak kiralayabilmektesiniz.

Sabit fiyat politikasıyla hizmet vermekte olan Yılmazlar Vinç müşteri memnuniyetini kazandığı gibi ucuz fiyat politikasıyla kiralık sepetli vinç hizmetinde öncü olmaya devam etmektedir. İstanbul Gaziosmanpaşa sepetli mobil vinç hizmetleri için yapmanız gereken hemen bizi aramak. Firmamız araç parkurunda yer alan mobil sepetli vinçlerin periyodik bakımını  yaptırmaktadır.

İş güvenliğine çok önem vermekte olan Yılmazlar Vinç , Sepetli Mobil Vinçlerin periyodik bakımlarını yaptırmaktadır. Yine aynı şekilde i güvenliği açısından önemli bir husus olan ehliyetli ve sertifikalı vinç operatörleri çalıştırmaktadır.

Gaziosmanpaşa Sepetli Vinç – Kiralık Sepetli Vinç Gaziosmanpaşa – Gaziosmanpaşa Kiralık Vinç – Gaziosmanpaşa Kiralık Mobil Vinç

Gaziosmanpaşa Sepetli Mobil Vinç kiralama hizmetleri için yapmanız gereken aşağıdaki telefonu aramak.

Gaziosmanpaşa Mobil Vinç Kiralama

Yılmazlar Kiralık Vinç Servisi

0212 426 00 00

0532 626 39 34